Jumpei Yamasaki Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#981
Alder28
Høyde5'11"
Vekt165 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
L
W
L
L
12
Analyserte kamper
41.7%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:09 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O20.5 |
6.7/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
8/10 | |
05:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
U22.5 |
1.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
464 646 |
2 |
6.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 365 |
O22.5 |
6.3/10 | |
02:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
3.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
2.5/10 | |
02:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
4.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:15 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 | |
07:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
1.1/10 | |
03:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 646 |
|
Om Jumpei Yamasaki – Tennisprognoser & Statistikk
Jumpei Yamasaki er en 28 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 981 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 12 kamper med Jumpei Yamasaki og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 41.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (28) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 71.1% | 71.1% |
| 1. serve vunnet | - | 62.3% | 62.3% |
| 2. serve vunnet | - | 44.1% | 44.1% |
| Ess / kamp | 3.3 | 2.8 | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 | 1.3 | 1.3 |
| Breakballer reddet | - | 64.3% | 64.3% |
| Breakballer konvertert | - | 32.3% | 32.3% |
| Returpoeng vunnet | 38.9% | 40.5% | 40.5% |
| Servehold % | - | 275.7% | 337% |
| Totalt poeng vunnet | 110.4% | 88.3% | 88.3% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (25) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 71.1% | - |
| 1. serve vunnet | 62.3% | - |
| 2. serve vunnet | 44.1% | - |
| Ess / kamp | 2.6 | 3.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 | 1.3 |
| Breakballer reddet | 64.3% | - |
| Breakballer konvertert | 32.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 40.5% | - |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (28)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.1% |
| 1. serve vunnet | 62.3% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 |
| Breakballer reddet | 64.3% |
| Breakballer konvertert | 32.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.5% |
| Servehold % | 337% |
| Totalt poeng vunnet | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.1% |
| 1. serve vunnet | 62.3% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 |
| Breakballer reddet | 64.3% |
| Breakballer konvertert | 32.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.5% |
| Servehold % | 275.7% |
| Totalt poeng vunnet | 88.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 |
| Returpoeng vunnet | 38.9% |
| Totalt poeng vunnet | 110.4% |
Statistikk by Surface
Hard (25)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 71.1% |
| 1. serve vunnet | 62.3% |
| 2. serve vunnet | 44.1% |
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 |
| Breakballer reddet | 64.3% |
| Breakballer konvertert | 32.3% |
| Returpoeng vunnet | 40.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.3 |