Kaitlyn Carnicella Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
W
L
2
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
625 167 |
O20.5 |
5.4/10 |
Om Kaitlyn Carnicella – Tennisprognoser & Statistikk
Kaitlyn Carnicella Vår AI-algoritme har analysert 2 kamper med Kaitlyn Carnicella og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (16) | Siste 52 uker (16) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.8% | 67.5% | 67.5% |
| 1. serve vunnet | 57.3% | 63% | 63% |
| 2. serve vunnet | 47.2% | 46% | 46% |
| Ess / kamp | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 | 6.1 | 6.1 |
| Breakballer reddet | 53.1% | 56.5% | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 57.1% | 52.5% | 52.5% |
| Returpoeng vunnet | 51.9% | 50.7% | 50.7% |
| Servehold % | 105.7% | 88.1% | 88.1% |
| Totalt poeng vunnet | 63.2% | 53.9% | 53.9% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (14) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Første serve % | 67.5% | - |
| 1. serve vunnet | 63% | - |
| 2. serve vunnet | 46% | - |
| Ess / kamp | 0.9 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 | 8.5 |
| Breakballer reddet | 56.5% | - |
| Breakballer konvertert | 52.5% | - |
| Returpoeng vunnet | 51.9% | 46.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (16)
Siste 20 (16)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.5% |
| 1. serve vunnet | 63% |
| 2. serve vunnet | 46% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.1 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 52.5% |
| Returpoeng vunnet | 50.7% |
| Servehold % | 88.1% |
| Totalt poeng vunnet | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.5% |
| 1. serve vunnet | 63% |
| 2. serve vunnet | 46% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.1 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 52.5% |
| Returpoeng vunnet | 50.7% |
| Servehold % | 88.1% |
| Totalt poeng vunnet | 53.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.8% |
| 1. serve vunnet | 57.3% |
| 2. serve vunnet | 47.2% |
| Ess / kamp | 0.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 |
| Breakballer reddet | 53.1% |
| Breakballer konvertert | 57.1% |
| Returpoeng vunnet | 51.9% |
| Servehold % | 105.7% |
| Totalt poeng vunnet | 63.2% |
Statistikk by Surface
Hard (14)
Grus (2)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 67.5% |
| 1. serve vunnet | 63% |
| 2. serve vunnet | 46% |
| Ess / kamp | 0.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.8 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 52.5% |
| Returpoeng vunnet | 51.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 8.5 |
| Returpoeng vunnet | 46.4% |