Kamil Majchrzak Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
9.1/10 | |
11:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
463 626 |
O19.5 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.4/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
U28.5 |
6.5/10 | |
21:50 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
647 266 |
1 |
1.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
10/10 | |
19:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
576 753 |
O19.5 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:35 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
35 67 |
U30.5 |
8.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 465 |
O19.5 |
9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ferdig |
| 0
3
|
|
|
2 |
46465 64647 |
O31.5 |
7.6/10 | |
04:35 Ferdig |
| 3
1
|
|
|
1 |
667 225 |
U46.5 |
9.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 663 |
1 |
8/10 | |
04:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
736 562 |
1 |
5/10 | |
06:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
6.2/10 |
Om Kamil Majchrzak – Tennisprognoser & Statistikk
Kamil Majchrzak er en 29 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 53 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 15 kamper med Kamil Majchrzak og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 73.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (48) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.3% | 64.1% | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 72.4% | 72.7% | 71.9% |
| 2. serve vunnet | 45.2% | 48.3% | 49.9% |
| Ess / kamp | 6.5 | 7.6 | 6.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 2 | 1.8 |
| Breakballer reddet | 65.5% | 63.8% | 64.5% |
| Breakballer konvertert | 11.3% | 14.3% | 18.5% |
| Returpoeng vunnet | 32.3% | 34.2% | 36.2% |
| Servehold % | 62.4% | 63.9% | 63.7% |
| Totalt poeng vunnet | 47.6% | 49.1% | 50.1% |
| Statistikk | Hard (35) | Grus (6) | Gress (7) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.7% | 58.9% | 62.1% |
| 1. serve vunnet | 72.4% | 70.9% | 69.6% |
| 2. serve vunnet | 50% | 43.7% | 54.7% |
| Ess / kamp | 7.3 | 4 | 5.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 2.3 | 1.6 |
| Breakballer reddet | 67.3% | 60% | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 19.8% | 11.8% | 17.3% |
| Returpoeng vunnet | 37.2% | 36.6% | 31% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.9% |
| 1. serve vunnet | 71.9% |
| 2. serve vunnet | 49.9% |
| Ess / kamp | 6.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 64.5% |
| Breakballer konvertert | 18.5% |
| Returpoeng vunnet | 36.2% |
| Servehold % | 63.7% |
| Totalt poeng vunnet | 50.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.1% |
| 1. serve vunnet | 72.7% |
| 2. serve vunnet | 48.3% |
| Ess / kamp | 7.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 63.8% |
| Breakballer konvertert | 14.3% |
| Returpoeng vunnet | 34.2% |
| Servehold % | 63.9% |
| Totalt poeng vunnet | 49.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.3% |
| 1. serve vunnet | 72.4% |
| 2. serve vunnet | 45.2% |
| Ess / kamp | 6.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 65.5% |
| Breakballer konvertert | 11.3% |
| Returpoeng vunnet | 32.3% |
| Servehold % | 62.4% |
| Totalt poeng vunnet | 47.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.7% |
| 1. serve vunnet | 72.4% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 7.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 67.3% |
| Breakballer konvertert | 19.8% |
| Returpoeng vunnet | 37.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.9% |
| 1. serve vunnet | 70.9% |
| 2. serve vunnet | 43.7% |
| Ess / kamp | 4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 11.8% |
| Returpoeng vunnet | 36.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.1% |
| 1. serve vunnet | 69.6% |
| 2. serve vunnet | 54.7% |
| Ess / kamp | 5.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 53.3% |
| Breakballer konvertert | 17.3% |
| Returpoeng vunnet | 31% |