Koharu Niimi Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
L
1
Analyserte kamper
100%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:58 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
166 643 |
1 |
5.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Koharu Niimi – Tennisprognoser & Statistikk
Koharu Niimi Vår AI-algoritme har analysert 1 kamper med Koharu Niimi og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 100%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (9) | Siste 20 (9) | Siste 52 uker (9) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 74.2% | 74.2% | 74.2% |
| 1. serve vunnet | 53.1% | 53.1% | 53.1% |
| 2. serve vunnet | 42.9% | 42.9% | 42.9% |
| Ess / kamp | 0.2 | 0.2 | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 2.1 | 2.1 |
| Breakballer reddet | 49.1% | 49.1% | 49.1% |
| Breakballer konvertert | 53.8% | 53.8% | 53.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.9% | 48.9% | 48.9% |
| Servehold % | 95.7% | 95.7% | 95.7% |
| Totalt poeng vunnet | 63% | 63% | 63% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (7) | Gress (1) |
|---|---|---|
| Første serve % | 74.2% | - |
| 1. serve vunnet | 53.1% | - |
| 2. serve vunnet | 42.9% | - |
| Ess / kamp | 0.3 | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 | 3 |
| Breakballer reddet | 49.1% | - |
| Breakballer konvertert | 53.8% | - |
| Returpoeng vunnet | 51.2% | 35.9% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (9)
Siste 20 (9)
Siste 10 (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.2% |
| 1. serve vunnet | 53.1% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 49.1% |
| Breakballer konvertert | 53.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.9% |
| Servehold % | 95.7% |
| Totalt poeng vunnet | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.2% |
| 1. serve vunnet | 53.1% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 49.1% |
| Breakballer konvertert | 53.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.9% |
| Servehold % | 95.7% |
| Totalt poeng vunnet | 63% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.2% |
| 1. serve vunnet | 53.1% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 0.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 49.1% |
| Breakballer konvertert | 53.8% |
| Returpoeng vunnet | 48.9% |
| Servehold % | 95.7% |
| Totalt poeng vunnet | 63% |
Statistikk by Surface
Hard (7)
Gress (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 74.2% |
| 1. serve vunnet | 53.1% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 0.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 49.1% |
| Breakballer konvertert | 53.8% |
| Returpoeng vunnet | 51.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Returpoeng vunnet | 35.9% |