Lea Ma Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#316
Alder24
Nylig form
W
W
W
L
L
24
Analyserte kamper
83.3%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:06 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
731 666 |
O19.5 |
7.5/10 | |
17:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
76 63 |
O19.5 |
3.1/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
8.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 166 |
2 |
2.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
461 626 |
O20.5 |
2.5/10 | |
22:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
O19.5 |
8/10 | |
02:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U22.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U21.5 |
3.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
635 167 |
2 |
6.7/10 | |
21:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
10/10 | |
21:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
7.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
U22.5 |
5.1/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
3.9/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
6.2/10 | |
16:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
6.2/10 |
Om Lea Ma – Tennisprognoser & Statistikk
Lea Ma er en 24 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 24 kamper med Lea Ma og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 83.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (45) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 48.8% | 61.5% | 62% |
| 1. serve vunnet | 60% | 67.6% | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 42.9% | 52.6% | 47.4% |
| Ess / kamp | 3.1 | 3.4 | 3.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 2 | 2.3 |
| Breakballer reddet | 66.7% | 60% | 59.2% |
| Breakballer konvertert | 27.3% | 31.9% | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% | 42% | 41.6% |
| Servehold % | 509.8% | 204.3% | 167.3% |
| Totalt poeng vunnet | 92% | 77.6% | 65.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (27) | Grus (12) | Gress (1) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 64.4% | 48.8% | 57.1% |
| 1. serve vunnet | 69.6% | 60% | 45% |
| 2. serve vunnet | 48.8% | 42.9% | 43.3% |
| Ess / kamp | 3.6 | 2.9 | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 | 2.9 | 0 |
| Breakballer reddet | 60.4% | 66.7% | 50% |
| Breakballer konvertert | 30.6% | 27.3% | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 39.1% | 44.6% | 43.4% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (45)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 47.4% |
| Ess / kamp | 3.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 59.2% |
| Breakballer konvertert | 30.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |
| Servehold % | 167.3% |
| Totalt poeng vunnet | 65.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.5% |
| 1. serve vunnet | 67.6% |
| 2. serve vunnet | 52.6% |
| Ess / kamp | 3.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 31.9% |
| Returpoeng vunnet | 42% |
| Servehold % | 204.3% |
| Totalt poeng vunnet | 77.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 48.8% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 3.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 66.7% |
| Breakballer konvertert | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |
| Servehold % | 509.8% |
| Totalt poeng vunnet | 92% |
Statistikk by Surface
Hard (27)
Grus (12)
Gress (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.4% |
| 1. serve vunnet | 69.6% |
| 2. serve vunnet | 48.8% |
| Ess / kamp | 3.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 60.4% |
| Breakballer konvertert | 30.6% |
| Returpoeng vunnet | 39.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 48.8% |
| 1. serve vunnet | 60% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 66.7% |
| Breakballer konvertert | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.1% |
| 1. serve vunnet | 45% |
| 2. serve vunnet | 43.3% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0 |
| Breakballer reddet | 50% |
| Breakballer konvertert | 30.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.4% |