Marc-Andrea Huesler Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
76 63 |
1 |
10/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 636 |
O20.5 |
8/10 | |
10:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O19.5 |
8.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
02:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
5.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U25.5 |
8.6/10 | |
22:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
647 266 |
O18.5 |
9.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:20 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
564 736 |
O20.5 |
9.7/10 | |
12:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
6.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:35 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
732 566 |
O20.5 |
7.9/10 | |
16:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
1.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O21.5 |
7.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:55 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O19.5 |
8.3/10 | |
18:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
644 466 |
O9.5 |
7.8/10 | |
16:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
277 655 |
O9.5 |
7.7/10 | |
17:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
733 666 |
O19.5 |
8.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
|
||
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
|
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
44 66 |
|
Om Marc-Andrea Huesler – Tennisprognoser & Statistikk
Marc-Andrea Huesler er en 29 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 301 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 17 kamper med Marc-Andrea Huesler og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 47.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (49) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 57.6% | 60.4% | 61.3% |
| 1. serve vunnet | 74.5% | 73.7% | 73.2% |
| 2. serve vunnet | 51.8% | 53.6% | 51.5% |
| Ess / kamp | 8.2 | 8.4 | 8.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 | 3 | 2.8 |
| Breakballer reddet | 64.8% | 65.3% | 64.5% |
| Breakballer konvertert | 20.2% | 17.5% | 15% |
| Returpoeng vunnet | 36.9% | 35.3% | 35.4% |
| Servehold % | 64.8% | 65.8% | 64.8% |
| Totalt poeng vunnet | 50.7% | 50.4% | 50.3% |
| Statistikk | Hard (33) | Grus (10) | Gress (5) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 62.4% | 53.8% | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 74.5% | 71.3% | 71.4% |
| 2. serve vunnet | 53.3% | 48.3% | 49.4% |
| Ess / kamp | 9.8 | 5.3 | 9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 | 3.1 | 3.6 |
| Breakballer reddet | 61.4% | 68.6% | 64% |
| Breakballer konvertert | 15.4% | 19.8% | 7.2% |
| Returpoeng vunnet | 34.6% | 41.3% | 31.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.3% |
| 1. serve vunnet | 73.2% |
| 2. serve vunnet | 51.5% |
| Ess / kamp | 8.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.8 |
| Breakballer reddet | 64.5% |
| Breakballer konvertert | 15% |
| Returpoeng vunnet | 35.4% |
| Servehold % | 64.8% |
| Totalt poeng vunnet | 50.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.4% |
| 1. serve vunnet | 73.7% |
| 2. serve vunnet | 53.6% |
| Ess / kamp | 8.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Breakballer reddet | 65.3% |
| Breakballer konvertert | 17.5% |
| Returpoeng vunnet | 35.3% |
| Servehold % | 65.8% |
| Totalt poeng vunnet | 50.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.6% |
| 1. serve vunnet | 74.5% |
| 2. serve vunnet | 51.8% |
| Ess / kamp | 8.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 64.8% |
| Breakballer konvertert | 20.2% |
| Returpoeng vunnet | 36.9% |
| Servehold % | 64.8% |
| Totalt poeng vunnet | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.4% |
| 1. serve vunnet | 74.5% |
| 2. serve vunnet | 53.3% |
| Ess / kamp | 9.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.6 |
| Breakballer reddet | 61.4% |
| Breakballer konvertert | 15.4% |
| Returpoeng vunnet | 34.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 53.8% |
| 1. serve vunnet | 71.3% |
| 2. serve vunnet | 48.3% |
| Ess / kamp | 5.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.1 |
| Breakballer reddet | 68.6% |
| Breakballer konvertert | 19.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.8% |
| 1. serve vunnet | 71.4% |
| 2. serve vunnet | 49.4% |
| Ess / kamp | 9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.6 |
| Breakballer reddet | 64% |
| Breakballer konvertert | 7.2% |
| Returpoeng vunnet | 31.2% |