Maria Sara Popa Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8.1/10 | |
05:04 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:50 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U22.5 |
4.5/10 | |
08:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
9.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
652 376 |
O17.5 |
7.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 | |
10:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
636 364 |
1 |
6.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
5.9/10 | |
10:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.4/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
5/10 | |
12:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 633 |
1 |
5.1/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 746 |
O20.5 |
7.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
266 623 |
O20.5 |
4.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.6/10 |
Om Maria Sara Popa – Tennisprognoser & Statistikk
Maria Sara Popa er en 20 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 524 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 15 kamper med Maria Sara Popa og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (42) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 69.5% | 69.5% | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 58.1% | 58.1% | 58.1% |
| 2. serve vunnet | 50% | 50% | 50% |
| Ess / kamp | 1.3 | 1 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 | 4.5 | 5.5 |
| Breakballer reddet | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| Breakballer konvertert | 45.7% | 45.7% | 45.7% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% | 45.9% | 45.9% |
| Servehold % | 128.5% | 164.9% | 215.6% |
| Totalt poeng vunnet | 69.1% | 69.1% | 69.1% |
| Statistikk | Hard (4) | Grus (36) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 68.5% |
| 1. serve vunnet | - | 56.7% |
| 2. serve vunnet | - | 51.2% |
| Ess / kamp | 0.5 | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.5 | 5.6 |
| Breakballer reddet | - | 59% |
| Breakballer konvertert | - | 35.9% |
| Returpoeng vunnet | 53.2% | 41.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 58.1% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.5 |
| Breakballer reddet | 55.8% |
| Breakballer konvertert | 45.7% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |
| Servehold % | 215.6% |
| Totalt poeng vunnet | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 58.1% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.5 |
| Breakballer reddet | 55.8% |
| Breakballer konvertert | 45.7% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |
| Servehold % | 164.9% |
| Totalt poeng vunnet | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.5% |
| 1. serve vunnet | 58.1% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5 |
| Breakballer reddet | 55.8% |
| Breakballer konvertert | 45.7% |
| Returpoeng vunnet | 45.9% |
| Servehold % | 128.5% |
| Totalt poeng vunnet | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.5 |
| Returpoeng vunnet | 53.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.5% |
| 1. serve vunnet | 56.7% |
| 2. serve vunnet | 51.2% |
| Ess / kamp | 0.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.6 |
| Breakballer reddet | 59% |
| Breakballer konvertert | 35.9% |
| Returpoeng vunnet | 41.3% |