Matic Dimic Prognoser, Statistikk & Form
Alder24
Nylig form
L
L
L
L
4
Analyserte kamper
75%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
721 566 |
O18.5 |
7.8/10 | |
08:40 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
6.5/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
21 66 |
2 |
8.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.3/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Matic Dimic – Tennisprognoser & Statistikk
Matic Dimic er en 24 år gammel profesjonell tennisspiller. Vår AI-algoritme har analysert 4 kamper med Matic Dimic og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 75%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (21) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 61.6% | 60.5% | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 66.7% | 62.9% | 62.9% |
| 2. serve vunnet | 50% | 46.3% | 46.3% |
| Ess / kamp | 1.4 | 2.2 | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 1.7 | 1.6 |
| Breakballer reddet | 53.8% | 44.7% | 44.7% |
| Breakballer konvertert | 54.5% | 37.1% | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% | 43.4% | 43.4% |
| Servehold % | 172.2% | 118.6% | 134% |
| Totalt poeng vunnet | 78.8% | 63.7% | 63.7% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (8) | Grus (13) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 60.5% |
| 1. serve vunnet | - | 62.9% |
| 2. serve vunnet | - | 46.3% |
| Ess / kamp | 1.3 | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 | 1.4 |
| Breakballer reddet | - | 44.7% |
| Breakballer konvertert | - | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 44.7% | 42.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (21)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 62.9% |
| 2. serve vunnet | 46.3% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.6 |
| Breakballer reddet | 44.7% |
| Breakballer konvertert | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.4% |
| Servehold % | 134% |
| Totalt poeng vunnet | 63.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 62.9% |
| 2. serve vunnet | 46.3% |
| Ess / kamp | 2.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 44.7% |
| Breakballer konvertert | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.4% |
| Servehold % | 118.6% |
| Totalt poeng vunnet | 63.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.6% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 50% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 53.8% |
| Breakballer konvertert | 54.5% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% |
| Servehold % | 172.2% |
| Totalt poeng vunnet | 78.8% |
Statistikk by Surface
Hard (8)
Grus (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Returpoeng vunnet | 44.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 62.9% |
| 2. serve vunnet | 46.3% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.4 |
| Breakballer reddet | 44.7% |
| Breakballer konvertert | 37.1% |
| Returpoeng vunnet | 42.5% |