Matyaš Černy Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
3.9/10 | |
05:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
1.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:45 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
4.4/10 | |
16:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:40 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
1.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2.5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
7.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O8.5 |
9.9/10 | |
14:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
731 666 |
O8.5 |
9.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
14:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
5.4/10 | |
11:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
624 166 |
O20.5 |
5.6/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
5.9/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
7.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
653 276 |
O21.5 |
6/10 |
Om Matyaš Černy – Tennisprognoser & Statistikk
Matyaš Černy er en 23 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 699 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 17 kamper med Matyaš Černy og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 47.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (36) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 61.2% | 61.1% | 60.8% |
| 1. serve vunnet | 66.3% | 63.2% | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 52.6% | 49.1% | 50.8% |
| Ess / kamp | 1.7 | 1.5 | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 | 2 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 63.9% | 58.3% | 59.3% |
| Breakballer konvertert | 26.4% | 30.2% | 30.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% | 43% | 42.9% |
| Servehold % | 88.2% | 74.1% | 78.1% |
| Totalt poeng vunnet | 61.6% | 56.4% | 55% |
| Statistikk | Hard (3) | Grus (30) |
|---|---|---|
| Første serve % | 63.8% | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 68.7% | 63.1% |
| 2. serve vunnet | 34.2% | 52% |
| Ess / kamp | 1.7 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 | 2.2 |
| Breakballer reddet | 53.8% | 60% |
| Breakballer konvertert | 41.2% | 29% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.8% |
| 1. serve vunnet | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 50.8% |
| Ess / kamp | 1.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 59.3% |
| Breakballer konvertert | 30.1% |
| Returpoeng vunnet | 42.9% |
| Servehold % | 78.1% |
| Totalt poeng vunnet | 55% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.1% |
| 1. serve vunnet | 63.2% |
| 2. serve vunnet | 49.1% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 30.2% |
| Returpoeng vunnet | 43% |
| Servehold % | 74.1% |
| Totalt poeng vunnet | 56.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 61.2% |
| 1. serve vunnet | 66.3% |
| 2. serve vunnet | 52.6% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 63.9% |
| Breakballer konvertert | 26.4% |
| Returpoeng vunnet | 43.2% |
| Servehold % | 88.2% |
| Totalt poeng vunnet | 61.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 68.7% |
| 2. serve vunnet | 34.2% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.3 |
| Breakballer reddet | 53.8% |
| Breakballer konvertert | 41.2% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.5% |
| 1. serve vunnet | 63.1% |
| 2. serve vunnet | 52% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Breakballer reddet | 60% |
| Breakballer konvertert | 29% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |