Mingge Xu Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:42 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
6.7/10 | |
06:22 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
2.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 635 |
O20.5 |
7.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 633 |
O20.5 |
5.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:15 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 466 |
O18.5 |
5.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
2.2/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.1/10 | |
12:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 627 |
2 |
3.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
6.3/10 | |
12:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.7/10 | |
14:45 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
5.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
|
||
11:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
13 66 |
|
||
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
642 466 |
|
Om Mingge Xu – Tennisprognoser & Statistikk
Mingge Xu er en 18 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 252 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 13 kamper med Mingge Xu og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 46.2%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (31) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 63.1% | 63.1% | 62.6% |
| 1. serve vunnet | 59.6% | 59.6% | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 42.3% | 42.3% | 42.8% |
| Ess / kamp | 4.2 | 4.4 | 3.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 | 5.2 | 4.9 |
| Breakballer reddet | 65.4% | 65.4% | 57% |
| Breakballer konvertert | 19% | 19% | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% | 44.6% | 41.4% |
| Servehold % | 117% | 158.9% | 79.1% |
| Totalt poeng vunnet | 68.7% | 68.7% | 53.5% |
| Statistikk | Hard (22) | Gress (9) |
|---|---|---|
| Første serve % | 63.1% | 62.4% |
| 1. serve vunnet | 59.6% | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 42.3% | 42.9% |
| Ess / kamp | 4.2 | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 | 4.2 |
| Breakballer reddet | 65.4% | 53.7% |
| Breakballer konvertert | 19% | 29.2% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% | 39.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.6% |
| 1. serve vunnet | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 42.8% |
| Ess / kamp | 3.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.9 |
| Breakballer reddet | 57% |
| Breakballer konvertert | 27.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.4% |
| Servehold % | 79.1% |
| Totalt poeng vunnet | 53.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.1% |
| 1. serve vunnet | 59.6% |
| 2. serve vunnet | 42.3% |
| Ess / kamp | 4.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 65.4% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Servehold % | 158.9% |
| Totalt poeng vunnet | 68.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.1% |
| 1. serve vunnet | 59.6% |
| 2. serve vunnet | 42.3% |
| Ess / kamp | 4.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.4 |
| Breakballer reddet | 65.4% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Servehold % | 117% |
| Totalt poeng vunnet | 68.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.1% |
| 1. serve vunnet | 59.6% |
| 2. serve vunnet | 42.3% |
| Ess / kamp | 4.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.2 |
| Breakballer reddet | 65.4% |
| Breakballer konvertert | 19% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.4% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 42.9% |
| Ess / kamp | 2.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 53.7% |
| Breakballer konvertert | 29.2% |
| Returpoeng vunnet | 39.9% |