Nastasja Schunk Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#363
Alder22
Høyde5'7"
HåndHøyre
Nylig form
L
L
L
W
L
8
Analyserte kamper
50%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
2 |
8/10 | |
10:10 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U20.5 |
1.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 623 |
O20.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
564 726 |
O20.5 |
7.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
276 654 |
O20.5 |
8/10 | |
06:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O20.5 |
5.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:50 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
2.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Nastasja Schunk – Tennisprognoser & Statistikk
Nastasja Schunk er en 22 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 363 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 8 kamper med Nastasja Schunk og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 50%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (27) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 65.9% | 68.8% | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 37.9% | 57.4% | 60.4% |
| 2. serve vunnet | 40% | 42.2% | 44.4% |
| Ess / kamp | 2.3 | 1.8 | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 | 3.7 | 3.4 |
| Breakballer reddet | 45.5% | 61.8% | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 25% | 33.3% | 24.4% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% | 45.8% | 42.1% |
| Servehold % | 209.1% | 203.9% | 212.5% |
| Totalt poeng vunnet | 77.1% | 62.2% | 58.9% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (4) | Grus (22) | Gress (1) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 68.8% | 70.7% |
| 1. serve vunnet | - | 57.4% | 70.7% |
| 2. serve vunnet | - | 42.2% | 52.9% |
| Ess / kamp | 1.3 | 1.7 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 | 3.5 | 2 |
| Breakballer reddet | - | 61.8% | 0% |
| Breakballer konvertert | - | 33.3% | 0% |
| Returpoeng vunnet | 48.8% | 43.8% | 21.1% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (27)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 60.4% |
| 2. serve vunnet | 44.4% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.4 |
| Breakballer reddet | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 24.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |
| Servehold % | 212.5% |
| Totalt poeng vunnet | 58.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.7 |
| Breakballer reddet | 61.8% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 45.8% |
| Servehold % | 203.9% |
| Totalt poeng vunnet | 62.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.9% |
| 1. serve vunnet | 37.9% |
| 2. serve vunnet | 40% |
| Ess / kamp | 2.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 46.5% |
| Servehold % | 209.1% |
| Totalt poeng vunnet | 77.1% |
Statistikk by Surface
Hard (4)
Grus (22)
Gress (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3 |
| Returpoeng vunnet | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 68.8% |
| 1. serve vunnet | 57.4% |
| 2. serve vunnet | 42.2% |
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 3.5 |
| Breakballer reddet | 61.8% |
| Breakballer konvertert | 33.3% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70.7% |
| 1. serve vunnet | 70.7% |
| 2. serve vunnet | 52.9% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 0% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 21.1% |