Tena Lukas Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#473
Alder30
HåndHøyre
Nylig form
W
L
L
L
W
14
Analyserte kamper
71.4%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
7.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:39 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 561 |
O20.5 |
6.2/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U20.5 |
4.6/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 065 |
1 |
1.9/10 | |
12:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.3/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
642 466 |
O20.5 |
6.3/10 | |
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.4/10 | |
08:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
4.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
4.4/10 | |
07:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
4.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
624 266 |
O20.5 |
4.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 165 |
1 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
656 273 |
O20.5 |
6.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Tena Lukas – Tennisprognoser & Statistikk
Tena Lukas er en 30 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 473 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 14 kamper med Tena Lukas og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 71.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (41) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 57.4% | 57.9% |
| 1. serve vunnet | - | 64.5% | 54.5% |
| 2. serve vunnet | - | 26.1% | 23.4% |
| Ess / kamp | 3.2 | 2.8 | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 | 5.9 | 6.5 |
| Breakballer reddet | - | 42.9% | 30.4% |
| Breakballer konvertert | - | 0% | 26.9% |
| Returpoeng vunnet | 46.4% | 45.3% | 45.5% |
| Servehold % | - | 763% | 480.9% |
| Totalt poeng vunnet | 100.1% | 92.3% | 81.6% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (38) |
|---|---|
| Første serve % | 57.9% |
| 1. serve vunnet | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 23.4% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 |
| Breakballer reddet | 30.4% |
| Breakballer konvertert | 26.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (41)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.9% |
| 1. serve vunnet | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 23.4% |
| Ess / kamp | 2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.5 |
| Breakballer reddet | 30.4% |
| Breakballer konvertert | 26.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |
| Servehold % | 480.9% |
| Totalt poeng vunnet | 81.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.4% |
| 1. serve vunnet | 64.5% |
| 2. serve vunnet | 26.1% |
| Ess / kamp | 2.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 5.9 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 45.3% |
| Servehold % | 763% |
| Totalt poeng vunnet | 92.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 3.2 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 |
| Returpoeng vunnet | 46.4% |
| Totalt poeng vunnet | 100.1% |
Statistikk by Surface
Grus (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 57.9% |
| 1. serve vunnet | 54.5% |
| 2. serve vunnet | 23.4% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.3 |
| Breakballer reddet | 30.4% |
| Breakballer konvertert | 26.9% |
| Returpoeng vunnet | 45.5% |