Nicolas Tepmahc Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
3/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
167 636 |
O20.5 |
7.1/10 | |
09:30 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
O19.5 |
6.7/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
363 636 |
O20.5 |
5.5/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
16:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
2.4/10 | |
09:39 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
2.4/10 | |
12:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O20.5 |
7.3/10 | |
12:15 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 661 |
O20.5 |
6.5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
566 723 |
O20.5 |
7.7/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U21.5 |
5.2/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.5/10 | |
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
664 376 |
O20.5 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
2.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 732 |
O19.5 |
7.1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
3.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
562 726 |
O19.5 |
6.5/10 |
Om Nicolas Tepmahc – Tennisprognoser & Statistikk
Nicolas Tepmahc er en 24 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 676 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 24 kamper med Nicolas Tepmahc og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 66.7%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (64) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | - | 70% |
| 1. serve vunnet | - | - | 62.7% |
| 2. serve vunnet | - | - | 51.9% |
| Ess / kamp | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0.7 | 1.1 | 1.5 |
| Breakballer reddet | - | - | 59.1% |
| Breakballer konvertert | - | - | 23.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.7% | 42.8% | 42.1% |
| Servehold % | - | - | 725.6% |
| Totalt poeng vunnet | 108.1% | 102.8% | 89.2% |
| Statistikk | Hard (62) | Grus (2) |
|---|---|---|
| Første serve % | 70% | - |
| 1. serve vunnet | 62.7% | - |
| 2. serve vunnet | 51.9% | - |
| Ess / kamp | 1.1 | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 | 0.5 |
| Breakballer reddet | 59.1% | - |
| Breakballer konvertert | 23.3% | - |
| Returpoeng vunnet | 42.1% | - |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70% |
| 1. serve vunnet | 62.7% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 23.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |
| Servehold % | 725.6% |
| Totalt poeng vunnet | 89.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.1 |
| Returpoeng vunnet | 42.8% |
| Totalt poeng vunnet | 102.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0.7 |
| Returpoeng vunnet | 42.7% |
| Totalt poeng vunnet | 108.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 70% |
| 1. serve vunnet | 62.7% |
| 2. serve vunnet | 51.9% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.5 |
| Breakballer reddet | 59.1% |
| Breakballer konvertert | 23.3% |
| Returpoeng vunnet | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 0.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0.5 |