Gabriele Bosio Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:06 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O19.5 |
7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 267 |
O20.5 |
7.9/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
656 273 |
O21.5 |
3.8/10 | |
11:37 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 265 |
O18.5 |
8.7/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
13 66 |
U19.5 |
4.4/10 | |
09:30 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U22.5 |
6.4/10 | |
09:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U22.5 |
6.4/10 | |
12:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
1/10 | |
16:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 365 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
5.1/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
U21.5 |
4.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.7/10 | |
14:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
3.8/10 | |
00:12 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
642 466 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Ferdig |
| 1
1
|
|
|
2 |
462 646 |
O20.5 |
5.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
376 652 |
1 |
3.9/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
O8.5 |
9.7/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U21.5 |
4.1/10 | |
11:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
167 625 |
1 |
4.6/10 |
Om Gabriele Bosio – Tennisprognoser & Statistikk
Gabriele Bosio er en 24 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 856 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 28 kamper med Gabriele Bosio og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 57.1%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (41) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 55% | 60.7% |
| 1. serve vunnet | - | 66.7% | 57.1% |
| 2. serve vunnet | - | 44.4% | 40.7% |
| Ess / kamp | 1.1 | 1.5 | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 | 2 | 2.1 |
| Breakballer reddet | - | 72.7% | 77.5% |
| Breakballer konvertert | - | 0% | 6.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% | 42.3% | 40.9% |
| Servehold % | - | 1205% | 616% |
| Totalt poeng vunnet | 99.4% | 96% | 85.3% |
| Statistikk | Hard (17) | Grus (23) |
|---|---|---|
| Første serve % | - | 64.4% |
| 1. serve vunnet | - | 51.7% |
| 2. serve vunnet | - | 37.5% |
| Ess / kamp | 1.8 | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 | 2 |
| Breakballer reddet | - | 79.3% |
| Breakballer konvertert | - | 9.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.8% | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 60.7% |
| 1. serve vunnet | 57.1% |
| 2. serve vunnet | 40.7% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.1 |
| Breakballer reddet | 77.5% |
| Breakballer konvertert | 6.5% |
| Returpoeng vunnet | 40.9% |
| Servehold % | 616% |
| Totalt poeng vunnet | 85.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55% |
| 1. serve vunnet | 66.7% |
| 2. serve vunnet | 44.4% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 72.7% |
| Breakballer konvertert | 0% |
| Returpoeng vunnet | 42.3% |
| Servehold % | 1205% |
| Totalt poeng vunnet | 96% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Totalt poeng vunnet | 99.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.2 |
| Returpoeng vunnet | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.4% |
| 1. serve vunnet | 51.7% |
| 2. serve vunnet | 37.5% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 79.3% |
| Breakballer konvertert | 9.1% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |