Pyotr Nesterov Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8.2/10 | |
04:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 366 |
1 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
723 566 |
2 |
5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
635 267 |
O20.5 |
5/10 | |
09:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
645 267 |
O20.5 |
5.6/10 | |
09:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
5.7/10 | |
13:35 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
366 637 |
O20.5 |
9.2/10 | |
11:38 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
10/10 | |
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
646 267 |
2 |
4/10 | |
11:39 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
643 266 |
O20.5 |
6.1/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
2/10 | |
09:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
2 |
1/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
637 365 |
O20.5 |
7.4/10 | |
07:30 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
732 666 |
2 |
5.8/10 | |
07:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 732 |
O18.5 |
9.6/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U23.5 |
7.6/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 724 |
O19.5 |
8.8/10 | |
13:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 267 |
O19.5 |
5.6/10 | |
11:05 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
476 653 |
O20.5 |
9.1/10 |
Om Pyotr Nesterov – Tennisprognoser & Statistikk
Pyotr Nesterov er en 22 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 428 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 34 kamper med Pyotr Nesterov og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 82.4%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (54) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | - | 65.2% | 62.5% |
| 1. serve vunnet | - | 63.2% | 60.1% |
| 2. serve vunnet | - | 60.6% | 52.7% |
| Ess / kamp | 2.6 | 3.8 | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 | 1.7 | 1.9 |
| Breakballer reddet | - | 42.9% | 56.5% |
| Breakballer konvertert | - | 21.2% | 24.1% |
| Returpoeng vunnet | 44.6% | 43.9% | 43.6% |
| Servehold % | - | 452% | 125.6% |
| Totalt poeng vunnet | 106.4% | 90.5% | 66.8% |
| Statistikk | Hard (31) | Grus (23) |
|---|---|---|
| Første serve % | 64.6% | 58.7% |
| 1. serve vunnet | 63.2% | 53.9% |
| 2. serve vunnet | 54.5% | 49.8% |
| Ess / kamp | 3.9 | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 | 1.8 |
| Breakballer reddet | 51.9% | 67.6% |
| Breakballer konvertert | 23.5% | 25.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% | 47.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 62.5% |
| 1. serve vunnet | 60.1% |
| 2. serve vunnet | 52.7% |
| Ess / kamp | 3.3 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 24.1% |
| Returpoeng vunnet | 43.6% |
| Servehold % | 125.6% |
| Totalt poeng vunnet | 66.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 65.2% |
| 1. serve vunnet | 63.2% |
| 2. serve vunnet | 60.6% |
| Ess / kamp | 3.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.7 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 21.2% |
| Returpoeng vunnet | 43.9% |
| Servehold % | 452% |
| Totalt poeng vunnet | 90.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 2.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Returpoeng vunnet | 44.6% |
| Totalt poeng vunnet | 106.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.6% |
| 1. serve vunnet | 63.2% |
| 2. serve vunnet | 54.5% |
| Ess / kamp | 3.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.9 |
| Breakballer reddet | 51.9% |
| Breakballer konvertert | 23.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 58.7% |
| 1. serve vunnet | 53.9% |
| 2. serve vunnet | 49.8% |
| Ess / kamp | 2.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.8 |
| Breakballer reddet | 67.6% |
| Breakballer konvertert | 25.3% |
| Returpoeng vunnet | 47.7% |