Stefan Palosi Prognoser, Statistikk & Form
Nylig form
Tennisprognoser
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:05 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
365 637 |
O20.5 |
7.4/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.2/10 | |
12:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
63 76 |
2 |
4.5/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 35 |
1 |
10/10 | |
11:35 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:15 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
3.9/10 | |
14:45 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
1.2/10 | |
15:10 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
2/10 | |
15:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
6.2/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.3/10 | |
15:35 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
52 76 |
2 |
4.2/10 | |
13:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
666 732 |
1 |
8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
636 167 |
O8.5 |
9.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
O8.5 |
9.9/10 | |
19:15 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
4.6/10 | |
17:10 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
2 |
721 566 |
2 |
1.7/10 | |
14:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 | |
13:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:25 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U22.5 |
5.5/10 | |
15:55 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.1/10 |
Om Stefan Palosi – Tennisprognoser & Statistikk
Stefan Palosi er en 25 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 405 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 29 kamper med Stefan Palosi og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 79.3%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (76) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 76.1% | 73.7% | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 61.8% | 61.2% | 63% |
| 2. serve vunnet | 50.6% | 50.8% | 50.8% |
| Ess / kamp | 1.5 | 1.4 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0.9 | 1.2 | 2 |
| Breakballer reddet | 61.7% | 58.4% | 60.8% |
| Breakballer konvertert | 25.5% | 28% | 28.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.7% | 41% | 41.5% |
| Servehold % | 59.1% | 58.5% | 77.5% |
| Totalt poeng vunnet | 50.6% | 49.8% | 50.5% |
| Statistikk | Grus (75) |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 51.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 61.6% |
| Breakballer konvertert | 28.2% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 63% |
| 2. serve vunnet | 50.8% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 60.8% |
| Breakballer konvertert | 28.3% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 77.5% |
| Totalt poeng vunnet | 50.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 73.7% |
| 1. serve vunnet | 61.2% |
| 2. serve vunnet | 50.8% |
| Ess / kamp | 1.4 |
| Dobbeltfeil / kamp | 1.2 |
| Breakballer reddet | 58.4% |
| Breakballer konvertert | 28% |
| Returpoeng vunnet | 41% |
| Servehold % | 58.5% |
| Totalt poeng vunnet | 49.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 76.1% |
| 1. serve vunnet | 61.8% |
| 2. serve vunnet | 50.6% |
| Ess / kamp | 1.5 |
| Dobbeltfeil / kamp | 0.9 |
| Breakballer reddet | 61.7% |
| Breakballer konvertert | 25.5% |
| Returpoeng vunnet | 41.7% |
| Servehold % | 59.1% |
| Totalt poeng vunnet | 50.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 69.2% |
| 1. serve vunnet | 63.5% |
| 2. serve vunnet | 51.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2 |
| Breakballer reddet | 61.6% |
| Breakballer konvertert | 28.2% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |