Yanaki Milev Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#744
Alder21
Høyde5'11"
Vekt172 lb
HåndHøyre
Nylig form
L
L
L
W
L
10
Analyserte kamper
70%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U22.5 |
5.4/10 | |
03:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
U22.5 |
5.3/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.2/10 | |
08:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 52 |
1 |
3.8/10 |
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:40 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
3/10 | |
10:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.4/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Ferdig |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 166 |
1 |
4/10 | |
10:55 Ferdig |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 |
Om Yanaki Milev – Tennisprognoser & Statistikk
Yanaki Milev er en 21 år gammel høyre profesjonell tennisspiller, for tiden rangert som nummer 744 i verden. Vår AI-algoritme har analysert 10 kamper med Yanaki Milev og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 70%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (20) | Siste 52 uker (39) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 64.4% | 51.8% | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 37.9% | 52% | 52.7% |
| 2. serve vunnet | 37.5% | 50.5% | 45.2% |
| Ess / kamp | 1.6 | 1.6 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 | 4.2 | 4.1 |
| Breakballer reddet | 42.9% | 56.5% | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 25% | 20% | 8.4% |
| Returpoeng vunnet | 42.6% | 43.4% | 40.2% |
| Servehold % | 511.1% | 190.9% | 130.7% |
| Totalt poeng vunnet | 80.6% | 71% | 55.1% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Grus (38) |
|---|---|
| Første serve % | 56% |
| 1. serve vunnet | 52.2% |
| 2. serve vunnet | 44.5% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 58.1% |
| Breakballer konvertert | 9% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (39)
Siste 20 (20)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 55.4% |
| 1. serve vunnet | 52.7% |
| 2. serve vunnet | 45.2% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 58.3% |
| Breakballer konvertert | 8.4% |
| Returpoeng vunnet | 40.2% |
| Servehold % | 130.7% |
| Totalt poeng vunnet | 55.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 51.8% |
| 1. serve vunnet | 52% |
| 2. serve vunnet | 50.5% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 56.5% |
| Breakballer konvertert | 20% |
| Returpoeng vunnet | 43.4% |
| Servehold % | 190.9% |
| Totalt poeng vunnet | 71% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 64.4% |
| 1. serve vunnet | 37.9% |
| 2. serve vunnet | 37.5% |
| Ess / kamp | 1.6 |
| Dobbeltfeil / kamp | 2.9 |
| Breakballer reddet | 42.9% |
| Breakballer konvertert | 25% |
| Returpoeng vunnet | 42.6% |
| Servehold % | 511.1% |
| Totalt poeng vunnet | 80.6% |
Statistikk by Surface
Grus (38)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56% |
| 1. serve vunnet | 52.2% |
| 2. serve vunnet | 44.5% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.1 |
| Breakballer reddet | 58.1% |
| Breakballer konvertert | 9% |
| Returpoeng vunnet | 40.7% |