Yashaswini Panwar Prognoser, Statistikk & Form
Ranking#1272
Nylig form
W
L
L
L
L
5
Analyserte kamper
80%
Prediksjonsnøyaktighet
Tennisprognoser
Drevet av 
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
0:2 |
2.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
361 636 |
2 |
2.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:30 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
2 |
621 466 |
2 |
1.8/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
| Dato | Kamp | Score | 1 | 2 | TIPS | PRED. SCORE | BEST TIP | TILLIT | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Ferdig |
| 0
2
|
|
|
1 |
637 265 |
1 |
2/10 | |
04:30 Ferdig |
| 2
1
|
|
|
1 |
626 462 |
O19.5 |
5.5/10 |
Tid
Kamp
Best Tip
Tillit
Om Yashaswini Panwar – Tennisprognoser & Statistikk
Yashaswini Panwar Vår AI-algoritme har analysert 5 kamper med Yashaswini Panwar og oppnådd en prognosenøyaktighet på over 80%. Denne siden tilbyr AI-genererte prognoser for kommende kamper — inkludert Kampvinner og Resultat — samt detaljert statistikk om serve, retur og breakpointkonvertering.
Selv om aktive prognoser er tilgjengelige eksklusivt for abonnenter, garanterer vi full åpenhet: alle resultater fra fullførte kamper forblir synlige slik at du kan verifisere vår historikk når som helst.
Servestatistikk & Returstatistikk
| Statistikk | Siste 10 (10) | Siste 20 (19) | Siste 52 uker (19) |
|---|---|---|---|
| Første serve % | 56.7% | 63.8% | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 57.9% | 63.9% | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 41.4% | 45% | 45% |
| Ess / kamp | 1.1 | 1.8 | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.1 | 4.6 | 4.6 |
| Breakballer reddet | 45.5% | 58.9% | 58.9% |
| Breakballer konvertert | 36.4% | 43.8% | 43.8% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% | 43.8% | 43.8% |
| Servehold % | 367.2% | 84.3% | 84.3% |
| Totalt poeng vunnet | 81.1% | 57.8% | 57.8% |
Statistikk by Surface
| Statistikk | Hard (16) | Grus (3) |
|---|---|---|
| Første serve % | 63.8% | - |
| 1. serve vunnet | 63.9% | - |
| 2. serve vunnet | 45% | - |
| Ess / kamp | 1.9 | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 | 7 |
| Breakballer reddet | 58.9% | - |
| Breakballer konvertert | 43.8% | - |
| Returpoeng vunnet | 43.7% | 44.2% |
Servestatistikk & Returstatistikk
Siste 52 uker (19)
Siste 20 (19)
Siste 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.6 |
| Breakballer reddet | 58.9% |
| Breakballer konvertert | 43.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% |
| Servehold % | 84.3% |
| Totalt poeng vunnet | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.8 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.6 |
| Breakballer reddet | 58.9% |
| Breakballer konvertert | 43.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.8% |
| Servehold % | 84.3% |
| Totalt poeng vunnet | 57.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 56.7% |
| 1. serve vunnet | 57.9% |
| 2. serve vunnet | 41.4% |
| Ess / kamp | 1.1 |
| Dobbeltfeil / kamp | 6.1 |
| Breakballer reddet | 45.5% |
| Breakballer konvertert | 36.4% |
| Returpoeng vunnet | 41.5% |
| Servehold % | 367.2% |
| Totalt poeng vunnet | 81.1% |
Statistikk by Surface
Hard (16)
Grus (3)
| Stat | Value |
|---|---|
| Første serve % | 63.8% |
| 1. serve vunnet | 63.9% |
| 2. serve vunnet | 45% |
| Ess / kamp | 1.9 |
| Dobbeltfeil / kamp | 4.2 |
| Breakballer reddet | 58.9% |
| Breakballer konvertert | 43.8% |
| Returpoeng vunnet | 43.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Ess / kamp | 1.7 |
| Dobbeltfeil / kamp | 7 |
| Returpoeng vunnet | 44.2% |