Adil Kalyanpur Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1379
Wiek25
Wzrost6'2"
Waga179 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
W
L
W
L
8
Przeanalizowane Mecze
87.5%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.5/10 | |
01:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 261 |
1 |
4/10 | |
17:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
8/10 | |
08:15 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
4.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:25 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Adil Kalyanpur – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Adil Kalyanpur to 25-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1379. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Adil Kalyanpur, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 87.5%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (14) | Ostatnie 52 Tygodnie (14) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.1% | 67.6% | 67.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.1% | 59.8% | 59.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 39% | 41% | 41% |
| Asy / Mecz | 1.2 | 0.9 | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 | 4.6 | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 51.3% | 53.9% | 53.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.1% | 16.3% | 16.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.1% | 38.8% | 38.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 54.9% | 53.7% | 53.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46% | 46.8% | 46.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (10) | Mączka (3) | Trawa (1) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.8% | 69% | 71.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% | 58.2% | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% | 33.8% | 42.1% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 0.7 | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 | 3.7 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 56.2% | 27.3% | 80% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% | 17.6% | 22.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.8% | 46.3% | 30.4% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (14)
Ostatnie 20 (14)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 41% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 53.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 53.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 41% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 53.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 53.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 39% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 51.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 54.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46% |
Statystyki by Surface
Twarda (10)
Mączka (3)
Trawa (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 56.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.8% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 27.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 80% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 30.4% |