Aryna Sabalenka Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:55 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.4/10 | |
20:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
7.5/10 | |
12:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
19:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
10/10 | |
14:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 263 |
O17.5 |
7.8/10 | |
23:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 361 |
1 |
7.9/10 | |
21:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
8.3/10 | |
23:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
9.9/10 | |
00:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
464 646 |
O18.5 |
9.4/10 | |
23:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
U25.5 |
6.4/10 | |
18:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U26.5 |
6.6/10 | |
18:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U25.5 |
8.9/10 | |
18:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
10/10 | |
21:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U28.5 |
7.8/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
U27.5 |
10/10 | |
00:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.4/10 |
O Aryna Sabalenka – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Aryna Sabalenka to 27-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 25 meczów z udziałem Aryna Sabalenka, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 88%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (65) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 68.5% | 70.9% | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.7% | 70% | 69.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.5% | 54.7% | 52% |
| Asy / Mecz | 3.9 | 4.8 | 4.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 | 2.2 | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 61.8% | 65.7% | 64.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.6% | 34% | 36% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% | 42.1% | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.9% | 65.5% | 63.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.6% | 53.3% | 53.1% |
| Statystyka | Twarda (43) | Mączka (13) | Trawa (9) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 69.3% | 64.7% | 60.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.4% | 65.5% | 69.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.3% | 53% | 46.7% |
| Asy / Mecz | 5.2 | 3.8 | 4.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.9 | 2.9 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 68.7% | 59.3% | 55.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.7% | 45% | 29.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.7% | 46.8% | 42.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 52% |
| Asy / Mecz | 4.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 64.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 63.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 70% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.7% |
| Asy / Mecz | 4.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 65.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.5% |
| Asy / Mecz | 3.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 61.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.3% |
| Asy / Mecz | 5.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.9 |
| Obronione Break Pointy | 68.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 53% |
| Asy / Mecz | 3.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 59.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.7% |
| Asy / Mecz | 4.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 55.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.2% |