Aleksa Ciric Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#930
Wiek25
Ostatnia Forma
W
L
W
W
L
8
Przeanalizowane Mecze
87.5%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:08 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.7/10 | |
18:05 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
6.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
666 377 |
O19.5 |
8.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 264 |
O20.5 |
5.8/10 | |
18:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
636 462 |
1 |
7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
367 635 |
O21.5 |
6.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
265 637 |
2 |
2.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
732 566 |
|
||
20:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
564 726 |
|
||
15:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Aleksa Ciric – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Aleksa Ciric to 25-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Aleksa Ciric, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 87.5%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (77) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 68% | 68.1% | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.2% | 65.1% | 65.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.8% | 54.5% | 53.8% |
| Asy / Mecz | 3.2 | 2.7 | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 | 3.1 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 58.8% | 66.7% | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 23.3% | 29.6% | 35.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.5% | 41.8% | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 214.5% | 92.4% | 73.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.9% | 61.7% | 52.6% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (69) | Mączka (8) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 65.8% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 53.8% | - |
| Asy / Mecz | 1.9 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.3% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% | 43.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (77)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.8% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 73.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.5% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 61.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.8% |
| Asy / Mecz | 3.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 58.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 23.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 214.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.9% |
Statystyki by Surface
Twarda (69)
Mączka (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.8% |
| Asy / Mecz | 1.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 61.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |