Ali Habib Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.3/10 | |
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
643 466 |
O19.5 |
9.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
5.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
666 732 |
O20.5 |
5.5/10 | |
12:00 Zakończony |
| 1
1
|
|
|
1 |
66 42 |
U21.5 |
4.5/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.2/10 | |
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
266 624 |
1 |
3.6/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 720 |
1 |
8.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
464 646 |
O21.5 |
6.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
33 66 |
|
O Ali Habib – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Ali Habib to 22-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 1081. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 11 meczów z udziałem Ali Habib, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 54.5%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (32) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 56.5% | 56.5% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 65.9% | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 50.4% | 50.4% |
| Asy / Mecz | 2.9 | 3.1 | 4.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 2.8 | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | - | 44% | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 34% | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% | 42.6% | 42.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 208.3% | 208.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 96.8% | 77.8% | 77.8% |
| Statystyka | Twarda (28) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.4% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.4% |
| Asy / Mecz | 4.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 208.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 77.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.4% |
| Asy / Mecz | 3.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 208.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 77.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 96.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.4% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 44% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.3% |