Anouck Vrancken Peeters Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#317
Ostatnia Forma
L
W
L
L
W
17
Przeanalizowane Mecze
52.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
6.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
3.5/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
U20.5 |
3.6/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 44 |
1 |
4.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:25 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
5.2/10 | |
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 643 |
1 |
6/10 | |
10:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
33 66 |
U21.5 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.8/10 | |
13:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.5/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
4.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
463 626 |
2 |
4.6/10 | |
11:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 631 |
O20.5 |
5.2/10 | |
11:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
5.2/10 | |
11:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
9.9/10 | |
15:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
266 634 |
O20.5 |
6.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
366 634 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Anouck Vrancken Peeters – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Anouck Vrancken Peeters Nasz algorytm AI przeanalizował 17 meczów z udziałem Anouck Vrancken Peeters, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 52.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (57) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% | 67.9% | 69.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.7% | 54.7% | 57.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 32.9% | 32.9% | 40.3% |
| Asy / Mecz | 0.7 | 1.7 | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7.6 | 5.5 | 5 |
| Obronione Break Pointy | 55% | 55% | 60.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 65.5% | 65.5% | 45.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 51.3% | 48.8% | 46.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 161.9% | 190.4% | 238% |
| Łączne Wygrane Punkty | 78.2% | 79.4% | 68.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (20) | Mączka (36) | Trawa (1) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 70.2% | 69.2% | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.8% | 57.2% | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 29.4% | 43.5% | 41.2% |
| Asy / Mecz | 2.1 | 0.8 | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 | 5.9 | 4 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% | 60.7% | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 14.3% | 60.4% | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.3% | 50.9% | 36% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (57)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.3% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 60.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 238% |
| Łączne Wygrane Punkty | 68.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 32.9% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.5 |
| Obronione Break Pointy | 55% |
| Skonwertowane Break Pointy | 65.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 190.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 54.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 32.9% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7.6 |
| Obronione Break Pointy | 55% |
| Skonwertowane Break Pointy | 65.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 51.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 161.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 78.2% |
Statystyki by Surface
Twarda (20)
Mączka (36)
Trawa (1)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 29.4% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 14.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 33.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.5% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.9 |
| Obronione Break Pointy | 60.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 60.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.2% |
| Asy / Mecz | 0 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36% |