Antonia Ružić Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U23.5 |
7.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
10/10 | |
13:15 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
462 636 |
O18.5 |
8.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
623 366 |
O18.5 |
7.1/10 | |
19:20 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
276 653 |
1 |
8.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U26.5 |
8.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
U27.5 |
9.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 642 |
O18.5 |
7.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
1 |
8.8/10 | |
23:50 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O18.5 |
6.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
10/10 | |
07:25 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
726 561 |
O18.5 |
5.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
566 722 |
O18.5 |
8.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
466 642 |
O17.5 |
9.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
O8.5 |
10/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
O8.5 |
7.5/10 | |
07:05 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 632 |
O18.5 |
5.5/10 | |
09:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
8.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 364 |
O18.5 |
9.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U26.5 |
9.4/10 |
O Antonia Ružić – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Antonia Ružić to 22-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 26 meczów z udziałem Antonia Ružić, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 80.8%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (67) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 75.3% | 72.7% | 68.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 52.4% | 56.3% | 59.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% | 43.3% | 45.6% |
| Asy / Mecz | 0.4 | 1.6 | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 | 3.4 | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 52.2% | 56.2% | 55.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.8% | 31.1% | 36.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% | 40.4% | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 50% | 52.7% | 55.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44.8% | 46.8% | 49.6% |
| Statystyka | Twarda (47) | Mączka (13) | Trawa (7) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 68.1% | 70.4% | 66.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.5% | 56.7% | 58.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% | 41.1% | 49.1% |
| Asy / Mecz | 2.3 | 1.7 | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 | 2.9 | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 57.3% | 53.5% | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.8% | 35.1% | 34.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% | 43.8% | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.6% |
| Asy / Mecz | 2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 55.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 55.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.3% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 56.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 52.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 75.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 52.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Obronione Break Pointy | 52.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 50% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 57.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.1% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 53.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.1% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.3 |
| Obronione Break Pointy | 49.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |