Astro Pilipovic Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
163 626 |
O16.5 |
5.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Astro Pilipovic – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Astro Pilipovic Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Astro Pilipovic, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (27) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.5% | 66.1% | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% | 59.3% | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.6% | 40.8% | 40.8% |
| Asy / Mecz | 0.9 | 1.1 | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 | 1.7 | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 46.1% | 50.6% | 50.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.1% | 24% | 25.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.5% | 38.9% | 39.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 51.5% | 54.6% | 62% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44% | 46.8% | 47.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (27) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 50.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.3% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (27)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 50.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.7 |
| Obronione Break Pointy | 50.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 24% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 54.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.6% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 46.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 51.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 44% |
Statystyki by Surface
Mączka (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.8% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.8 |
| Obronione Break Pointy | 50.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.3% |