Barbora Krejčiková Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:45 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U24.5 |
7.3/10 | |
06:55 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
U24.5 |
4.2/10 | |
05:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
6.6/10 | |
14:10 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
6.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.6/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U27.5 |
6.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
U27.5 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:05 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U27.5 |
6.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:10 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
722 566 |
2 |
8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:25 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
372 656 |
O19.5 |
8.1/10 | |
06:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
7.8/10 | |
23:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
8/10 |
O Barbora Krejčiková – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Barbora Krejčiková to 29-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 53. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 12 meczów z udziałem Barbora Krejčiková, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (36) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% | 63.3% | 63% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.3% | 70.7% | 69% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.3% | 45.6% | 45.6% |
| Asy / Mecz | 4.3 | 3.8 | 3.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 | 5.1 | 5.3 |
| Obronione Break Pointy | 63.2% | 57.5% | 54% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.4% | 36.4% | 35.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.8% | 43.2% | 43.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.3% | 61.5% | 60.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.1% | 52.1% | 51.6% |
| Statystyka | Twarda (21) | Mączka (9) | Trawa (6) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.8% | 66.2% | 65.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.6% | 65.5% | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% | 50.2% | 46.9% |
| Asy / Mecz | 4 | 2.6 | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.8 | 4.2 | 5 |
| Obronione Break Pointy | 55.8% | 58.1% | 41% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.2% | 33.7% | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% | 41.8% | 43.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63% |
| 1. Serwis Wygrany | 69% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.6% |
| Asy / Mecz | 3.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 |
| Obronione Break Pointy | 54% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 60.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.6% |
| Asy / Mecz | 3.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 57.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 69.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 49.3% |
| Asy / Mecz | 4.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 |
| Obronione Break Pointy | 63.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.6% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.8 |
| Obronione Break Pointy | 55.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.2% |
| Asy / Mecz | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 58.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.9% |
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 41% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.6% |