Benjamin Gusic Wan Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
L
L
3
Przeanalizowane Mecze
66.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:39 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
2.5/10 | |
11:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
563 736 |
O18.5 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Benjamin Gusic Wan – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Benjamin Gusic Wan Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Benjamin Gusic Wan, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (22) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 56.2% | 55.8% | 55.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.8% | 60.2% | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.7% | 41.6% | 41.6% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 0.9 | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 | 5.1 | 5 |
| Obronione Break Pointy | 48.8% | 45.5% | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.8% | 39.8% | 39.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.5% | 43.7% | 43.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 89.3% | 71.8% | 81.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 60.1% | 54.8% | 54.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (21) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.6% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (22)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.6% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 81.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.6% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 71.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.7% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 48.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 89.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 60.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (21)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 55.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.6% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.1 |
| Obronione Break Pointy | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.7% |