Bernarda Pera Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#169
Wiek31
Wzrost5'9"
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:20 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
34 66 |
U27.5 |
9.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Bernarda Pera – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Bernarda Pera to 31-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 169. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Bernarda Pera, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (15) | Ostatnie 52 Tygodnie (15) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.1% | 64.6% | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.1% | 63.9% | 63.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.5% | 41.6% | 41.6% |
| Asy / Mecz | 6.9 | 6 | 6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 | 4.9 | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 57.8% | 57.6% | 57.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% | 27.4% | 27.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.8% | 39.5% | 39.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 55.2% | 56.1% | 56.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.5% | 47.9% | 47.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (5) | Mączka (6) | Trawa (4) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% | 63.8% | 63.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% | 62.7% | 68.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 39% | 44.1% | 41.5% |
| Asy / Mecz | 6.8 | 3.8 | 8.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.8 | 3.5 | 4.8 |
| Obronione Break Pointy | 63.4% | 50% | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.8% | 30.2% | 22% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% | 42.1% | 35.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (15)
Ostatnie 20 (15)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.6% |
| Asy / Mecz | 6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 57.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 64.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.6% |
| Asy / Mecz | 6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 57.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.5% |
| Asy / Mecz | 6.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 |
| Obronione Break Pointy | 57.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 55.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 46.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (5)
Mączka (6)
Trawa (4)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 39% |
| Asy / Mecz | 6.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.8 |
| Obronione Break Pointy | 63.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 28.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 44.1% |
| Asy / Mecz | 3.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.5% |
| Asy / Mecz | 8.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.8 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.2% |