Dakotah Bobo Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
W
L
W
L
L
6
Przeanalizowane Mecze
83.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
67 45 |
O19.5 |
3.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
737 666 |
O17.5 |
10/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
647 366 |
1 |
3.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
25 67 |
2 |
3.4/10 | |
16:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
363 636 |
O19.5 |
7.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
8.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:55 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
622 266 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Dakotah Bobo – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Dakotah Bobo Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Dakotah Bobo, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 83.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (19) | Ostatnie 52 Tygodnie (19) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 56% | 56% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 61.4% | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 46.4% | 46.4% |
| Asy / Mecz | 5.2 | 4 | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 | 3.1 | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | - | 58.5% | 58.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 33.3% | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.2% | 40.9% | 40.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 135.5% | 135.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 96.4% | 69.1% | 69.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (6) | Mączka (13) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 54.6% | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.5% | 47.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.4% | 37.3% |
| Asy / Mecz | 3.3 | 4.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 64% | 53.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.7% | 36.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.3% | 41.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (19)
Ostatnie 20 (19)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.4% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 58.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 135.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.4% |
| Asy / Mecz | 4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 58.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 33.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 135.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 69.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 5.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 96.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (6)
Mączka (13)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 54.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 68.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 50.4% |
| Asy / Mecz | 3.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 64% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 47.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.3% |
| Asy / Mecz | 4.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 53.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 36.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.6% |