Enzo Wallart Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#985
Wiek28
Wzrost6'1"
Waga168 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
W
W
W
W
L
5
Przeanalizowane Mecze
60%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
53 76 |
2 |
8/10 | |
12:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
O17.5 |
2/10 | |
11:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U22.5 |
4.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.7/10 | |
10:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
20:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
43 66 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Enzo Wallart – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Enzo Wallart to 28-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 985. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Enzo Wallart, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 60%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (24) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.6% | 62.7% | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.5% | 60.9% | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.3% | 40.3% | 40.3% |
| Asy / Mecz | 5.3 | 4.7 | 4.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 | 3.1 | 3 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% | 56.3% | 56.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% | 19.7% | 19.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.8% | 37.9% | 37.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 327.3% | 104.1% | 130.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 81.6% | 59.1% | 59.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (24) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.3% |
| Asy / Mecz | 4.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 56.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (24)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.3% |
| Asy / Mecz | 4.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 56.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 130.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.3% |
| Asy / Mecz | 4.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 56.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 104.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 59.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.3% |
| Asy / Mecz | 5.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 44.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 327.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 81.6% |
Statystyki by Surface
Twarda (24)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.3% |
| Asy / Mecz | 4.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 56.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.9% |