Gael Monfils Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:05 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 364 |
O19.5 |
4.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:05 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
364 636 |
O19.5 |
7.6/10 | |
15:35 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
463 636 |
O18.5 |
8.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
35 67 |
2 |
10/10 | |
01:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
U28.5 |
9.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:35 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
O19.5 |
5.7/10 | |
04:05 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
167 636 |
O18.5 |
6.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:05 Zakończony |
| 3
1
|
|
|
1 |
75636 57361 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
25 67 |
U29.5 |
9/10 |
O Gael Monfils – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Gael Monfils to 39-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 200. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Gael Monfils, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (19) | Ostatnie 52 Tygodnie (19) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% | 61.2% | 61.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 72.4% | 71.6% | 71.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.4% | 45.1% | 45.1% |
| Asy / Mecz | 8.8 | 9.6 | 9.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 | 6.1 | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% | 64.4% | 64.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.1% | 19.4% | 19.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.8% | 37% | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.5% | 61.3% | 61.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.3% | 49.2% | 49.2% |
| Statystyka | Twarda (9) | Mączka (6) | Trawa (4) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.4% | 59.9% | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 72% | 71.1% | 71.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.9% | 41.5% | 48.4% |
| Asy / Mecz | 8.9 | 8.8 | 12.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.4 | 4.2 | 8.3 |
| Obronione Break Pointy | 63.9% | 68.7% | 54.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.3% | 22.6% | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.1% | 38% | 37.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.1% |
| Asy / Mecz | 9.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 64.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.1% |
| Asy / Mecz | 9.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 64.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 19.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 72.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.4% |
| Asy / Mecz | 8.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 66.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 18.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 72% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.9% |
| Asy / Mecz | 8.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.4 |
| Obronione Break Pointy | 63.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 36.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.5% |
| Asy / Mecz | 8.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 68.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 22.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.4% |
| Asy / Mecz | 12.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 8.3 |
| Obronione Break Pointy | 54.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 21.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.3% |