Gustavo Ribeiro de Almeida Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#801
Wiek19
Wzrost5'11"
Waga168 lb
RękaPraworęczny
Ostatnia Forma
W
W
L
L
4
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
18:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
462 646 |
O19.5 |
8.2/10 | |
16:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
2 |
5.8/10 | |
16:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
9/10 |
O Gustavo Ribeiro de Almeida – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Gustavo Ribeiro de Almeida to 19-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 801. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Gustavo Ribeiro de Almeida, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (14) | Ostatnie 52 Tygodnie (14) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% | 65.4% | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 80.7% | 80.7% | 80.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 65.9% | 65.9% | 65.9% |
| Asy / Mecz | 1.6 | 1.4 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 | 3.3 | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 100% | 100% | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 59.1% | 59.1% | 59.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.1% | 54.1% | 54.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 190.6% | 270.1% | 270.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.5% | 64.5% | 64.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (3) | Mączka (11) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 80.7% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 65.9% | - |
| Asy / Mecz | 1.7 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 100% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 59.1% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.1% | - |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (14)
Ostatnie 20 (14)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 80.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 65.9% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 59.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 270.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 80.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 65.9% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Obronione Break Pointy | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 59.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 270.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 80.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 65.9% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 59.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 190.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 64.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (3)
Mączka (11)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 65.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 80.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 65.9% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 100% |
| Skonwertowane Break Pointy | 59.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |