Joanna Garland Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#150
Wiek24
Ostatnia Forma
L
W
L
L
L
9
Przeanalizowane Mecze
44.4%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
743 566 |
O20.5 |
7.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
365 637 |
2 |
7.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
18:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 267 |
2 |
1/10 | |
20:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
637 465 |
O17.5 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:20 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
2.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
644 466 |
O19.5 |
9.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
627 265 |
O18.5 |
6.1/10 | |
01:05 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
562 736 |
O18.5 |
8.5/10 | |
23:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
U26.5 |
9.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Joanna Garland – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Joanna Garland to 24-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Joanna Garland, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 44.4%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (41) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 77.6% | 72.6% | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64% | 65.5% | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.4% | 48.6% | 48% |
| Asy / Mecz | 4.1 | 3.9 | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 3.2 | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 63.9% | 59.2% | 56.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.9% | 30.8% | 35.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% | 39.4% | 42.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.7% | 62.9% | 60.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.4% | 51.1% | 51.3% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (24) | Mączka (11) | Trawa (6) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 71.1% | 63.4% | 67.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% | 63.8% | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.6% | 47.6% | 46.5% |
| Asy / Mecz | 3.5 | 2.1 | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 | 2.9 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 57.3% | 54.8% | 57.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.3% | 42.9% | 39.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% | 45.1% | 45.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (41)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 68.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 48% |
| Asy / Mecz | 2.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 56.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 60.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.6% |
| Asy / Mecz | 3.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 59.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 77.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 64% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.4% |
| Asy / Mecz | 4.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 63.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (24)
Mączka (11)
Trawa (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 71.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 48.6% |
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 57.3% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 63.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 47.6% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 54.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 65.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.5% |
| Asy / Mecz | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 57.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.9% |