Joao Victor Couto Loureiro Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
6.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
14:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 264 |
1 |
3.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
6.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
726 561 |
O20.5 |
7/10 | |
21:55 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
466 621 |
1 |
6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
627 265 |
O19.5 |
7.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
U19.5 |
3.3/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
625 167 |
2 |
1.3/10 | |
13:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
4.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
736 661 |
|
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
42 66 |
|
O Joao Victor Couto Loureiro – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Joao Victor Couto Loureiro to 22-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 859. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Joao Victor Couto Loureiro, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 66.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (39) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 61.6% | 62.9% | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.7% | 62.9% | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.7% | 42.6% | 42.6% |
| Asy / Mecz | 3.8 | 3.6 | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 | 4.5 | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 59.5% | 59.2% | 59.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 23.1% | 25.4% | 25.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% | 39.2% | 39.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 75.5% | 71.9% | 178.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.3% | 53.3% | 53.3% |
| Statystyka | Twarda (9) | Mączka (30) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 42.6% |
| Asy / Mecz | 4.3 | 3.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.3 | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | - | 59.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 25.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.4% | 40.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% |
| Asy / Mecz | 3.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.9 |
| Obronione Break Pointy | 59.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 178.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% |
| Asy / Mecz | 3.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 59.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 71.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 53.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.7% |
| Asy / Mecz | 3.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 59.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 23.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 38.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 75.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 4.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.3 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 35.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.6% |
| Asy / Mecz | 3.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 59.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.1% |