Klara Vaja Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
566 722 |
1 |
4.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Klara Vaja – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Klara Vaja Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Klara Vaja, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (16) | Ostatnie 52 Tygodnie (16) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 70.7% | 66.4% | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% | 60.4% | 60.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 34.8% | 36.4% | 36.4% |
| Asy / Mecz | 0.9 | 0.6 | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6 | 6.3 | 6.3 |
| Obronione Break Pointy | 53.4% | 46.7% | 46.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.3% | 46.7% | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.7% | 48% | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.9% | 56.2% | 56.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54% | 50.9% | 50.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (16) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.4% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.3 |
| Obronione Break Pointy | 46.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (16)
Ostatnie 20 (16)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.4% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.3 |
| Obronione Break Pointy | 46.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.4% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.3 |
| Obronione Break Pointy | 46.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 34.8% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6 |
| Obronione Break Pointy | 53.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 46.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54% |
Statystyki by Surface
Mączka (16)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.4% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.3 |
| Obronione Break Pointy | 46.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48% |