Kurumi Tamura Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1475
Ostatnia Forma
L
L
L
W
L
6
Przeanalizowane Mecze
33.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
166 634 |
1 |
3.6/10 | |
00:52 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
736 561 |
O20.5 |
6.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
466 642 |
1 |
1.3/10 | |
10:08 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
4.2/10 | |
07:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
363 636 |
2 |
3.5/10 | |
07:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
2.8/10 |
O Kurumi Tamura – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Kurumi Tamura Nasz algorytm AI przeanalizował 6 meczów z udziałem Kurumi Tamura, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (46) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 61% | 62.6% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 62.9% | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 46.9% | 46.2% |
| Asy / Mecz | 0.4 | 0.5 | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 | 3.2 | 3 |
| Obronione Break Pointy | - | 59.8% | 54.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 51.9% | 54.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.5% | 47.8% | 50.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 79.7% | 61.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 95.3% | 61.1% | 54.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (46) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 54.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 54.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.2% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (46)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 54.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 54.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 61.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 54.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.9% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 59.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 51.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.8% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 61.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.7 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 95.3% |
Statystyki by Surface
Twarda (46)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 60% |
| 2. Serwis Wygrany | 46.2% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Obronione Break Pointy | 54.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 54.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.2% |