Kylie McKenzie Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1048
Ostatnia Forma
W
0
Przeanalizowane Mecze
0%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Kylie McKenzie – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Kylie McKenzie Nasz algorytm AI przeanalizował 0 meczów z udziałem Kylie McKenzie, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 0%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (12) | Ostatnie 52 Tygodnie (12) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.2% | 61.4% | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% | 64.5% | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% | 43.2% | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 | 0.8 | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 | 3.6 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 53.2% | 54.9% | 54.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.4% | 47.7% | 47.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47% | 48.4% | 48.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 55.1% | 56.4% | 56.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 33.1% | 34.1% | 34.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (12) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 47.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (12)
Ostatnie 20 (12)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 47.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 47.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 34.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 62.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.1% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.7 |
| Obronione Break Pointy | 53.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 44.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47% |
| Utrzymanie Serwisu % | 55.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 33.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 61.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 64.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 47.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |