Marcelina Podlinska Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#651
Ostatnia Forma
L
L
W
L
L
9
Przeanalizowane Mecze
88.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:39 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
4.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
31 66 |
U20.5 |
6.5/10 | |
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
5.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:09 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
633 366 |
2 |
3.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
4.4/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
5.7/10 | |
12:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.1/10 | |
15:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
1.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
632 466 |
2 |
8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
|
||
06:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
|
O Marcelina Podlinska – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Marcelina Podlinska Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Marcelina Podlinska, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 88.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (49) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 75.1% | 75.1% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 61% | 61% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 57.9% | 57.9% |
| Asy / Mecz | 0.3 | 0.3 | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 | 1.6 | 1.6 |
| Obronione Break Pointy | - | 52.4% | 52.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 55.6% | 55.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% | 50.3% | 50.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 207.9% | 441% |
| Łączne Wygrane Punkty | 106.6% | 83.4% | 83.4% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (9) | Mączka (34) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 75.1% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 61% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% | - |
| Asy / Mecz | 0.3 | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 | 1.6 |
| Obronione Break Pointy | 52.4% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 55.6% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.6% | 49.1% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (49)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 75.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 61% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.6 |
| Obronione Break Pointy | 52.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 55.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 441% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 75.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 61% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.6 |
| Obronione Break Pointy | 52.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 55.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 207.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 106.6% |
Statystyki by Surface
Twarda (9)
Mączka (34)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 75.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 61% |
| 2. Serwis Wygrany | 57.9% |
| Asy / Mecz | 0.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 52.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 55.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 54.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 0.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.6 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.1% |