Margaux Maquet Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#883
Ostatnia Forma
W
L
W
W
W
12
Przeanalizowane Mecze
50%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 13 |
1 |
1.8/10 | |
15:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
634 166 |
O19.5 |
6.2/10 | |
15:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
U17.5 |
3.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
065 627 |
O19.5 |
6.3/10 | |
17:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
646 463 |
O20.5 |
7.8/10 | |
17:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U21.5 |
6.3/10 | |
15:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 627 |
O20.5 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
2/10 | |
11:08 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
1.3/10 | |
13:05 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 644 |
O18.5 |
7.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 32 |
U19.5 |
5/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
7.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Margaux Maquet – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Margaux Maquet Nasz algorytm AI przeanalizował 12 meczów z udziałem Margaux Maquet, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 50%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (37) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | 57.1% | 62.2% |
| 1. Serwis Wygrany | - | 100% | 66.3% |
| 2. Serwis Wygrany | - | 33.3% | 33.9% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 1 | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 3.5 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | - | - | 55% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | 0% | 37.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 51.2% | 50.2% | 49.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | 8714.3% | 627% |
| Łączne Wygrane Punkty | 112.1% | 106.8% | 94.9% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (5) | Mączka (32) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.2% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 66.3% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 33.9% | - |
| Asy / Mecz | 1.2 | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 55% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.5% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.8% | 50.5% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (37)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.9% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 55% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 627% |
| Łączne Wygrane Punkty | 94.9% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 57.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 100% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.3% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 8714.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 106.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 51.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 112.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (5)
Mączka (32)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 66.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.9% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.2 |
| Obronione Break Pointy | 55% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.5% |