María Oliver Sánchez Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1176
Ostatnia Forma
W
W
W
W
W
10
Przeanalizowane Mecze
40%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
U19.5 |
1/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.3/10 | |
09:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
267 625 |
1 |
7/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 24 |
O17.5 |
1.5/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
43 66 |
U19.5 |
1/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
7.3/10 | |
11:36 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
2 |
9/10 | |
08:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:08 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
7.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
6.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O María Oliver Sánchez – Prognozy i Statystyki Tenisowe
María Oliver Sánchez Nasz algorytm AI przeanalizował 10 meczów z udziałem María Oliver Sánchez, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 40%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (42) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | - | - | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | - | - | 59.5% |
| 2. Serwis Wygrany | - | - | 42.3% |
| Asy / Mecz | 1.2 | 1.2 | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 | 3.3 | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | - | - | 46.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | - | - | 46.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 52.3% | 50.6% | 50.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | - | - | 240.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 110.2% | 106.1% | 82.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (37) | Mączka (5) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 59.8% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 59.5% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 42.3% | - |
| Asy / Mecz | 1.6 | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 46.8% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.4% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.7% | 42.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (42)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.3% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.5 |
| Obronione Break Pointy | 46.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 240.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 82.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.3 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 106.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 52.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 110.2% |
Statystyki by Surface
Twarda (37)
Mączka (5)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 42.3% |
| Asy / Mecz | 1.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.4 |
| Obronione Break Pointy | 46.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 46.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.9% |