Midori Castillo Meza Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#978
Ostatnia Forma
L
L
L
L
L
9
Przeanalizowane Mecze
88.9%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
32 66 |
U21.5 |
5.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
662 736 |
2 |
7.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
4.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
12:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
2 |
2.7/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
33 66 |
2 |
4.3/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
3.5/10 | |
12:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 13 |
U19.5 |
4.5/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
22 66 |
U19.5 |
4.5/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 24 |
|
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Midori Castillo Meza – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Midori Castillo Meza Nasz algorytm AI przeanalizował 9 meczów z udziałem Midori Castillo Meza, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 88.9%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (32) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 75.4% | 74.9% | 72.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.1% | 59.6% | 61.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 31.3% | 54.8% | 51.6% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.5 | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1 | 1.2 | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 69.2% | 68.2% | 69.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.1% | 43.1% | 49.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.1% | 45% | 47.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 426.2% | 144.9% | 135.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.4% | 71.5% | 66.6% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (23) | Mączka (7) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 72.8% | 58.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.9% | 0% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 73.6% | 28.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.2% | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.7% | 41.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (32)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.6% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 69.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 49.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 135.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 66.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 74.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.8% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.2 |
| Obronione Break Pointy | 68.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 43.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45% |
| Utrzymanie Serwisu % | 144.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 71.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 75.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 31.3% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1 |
| Obronione Break Pointy | 69.2% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 426.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 83.4% |
Statystyki by Surface
Twarda (23)
Mączka (7)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 72.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 53.9% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.4 |
| Obronione Break Pointy | 73.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 53.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 50% |
| 2. Serwis Wygrany | 0% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 1.3 |
| Obronione Break Pointy | 28.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 12.5% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.9% |