Miho Kuramochi Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#351
Ostatnia Forma
L
W
W
L
W
8
Przeanalizowane Mecze
75%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
461 636 |
2 |
1.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
U20.5 |
4.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
7.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
04:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
34 66 |
2 |
2.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
23:40 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
462 636 |
2 |
7.6/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
01:45 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.1/10 | |
23:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 32 |
U21.5 |
5.8/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
00:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
42 66 |
|
||
00:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
12 66 |
|
O Miho Kuramochi – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Miho Kuramochi Nasz algorytm AI przeanalizował 8 meczów z udziałem Miho Kuramochi, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 75%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (33) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 53.1% | 73.4% | 73.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 35.3% | 58.6% | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 26.7% | 23.8% | 23.8% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.6 | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 | 3.2 | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% | 25% | 25% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% | 42.9% | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% | 44.4% | 44.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 675% | 313.9% | 578.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84.1% | 79.2% | 79.2% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (27) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 73.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 23.8% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 25% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (33)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 73.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 23.8% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.8 |
| Obronione Break Pointy | 25% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 578.5% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 73.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 23.8% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 25% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 313.9% |
| Łączne Wygrane Punkty | 79.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 53.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 35.3% |
| 2. Serwis Wygrany | 26.7% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.4 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 675% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (27)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 73.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 23.8% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.1 |
| Obronione Break Pointy | 25% |
| Skonwertowane Break Pointy | 42.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.7% |