Milana Maslenkova Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1113
Wiek24
Ostatnia Forma
L
L
L
W
4
Przeanalizowane Mecze
75%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07:06 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
720 566 |
O20.5 |
5.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
736 662 |
1 |
6.9/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
4.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
08:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
7.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Milana Maslenkova – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Milana Maslenkova to 24-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Milana Maslenkova, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 75%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (37) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% | 60.1% | 59.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.2% | 58.1% | 58.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.9% | 36.6% | 38.1% |
| Asy / Mecz | 1.2 | 1.1 | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 4.8 | 5 |
| Obronione Break Pointy | 58.7% | 50% | 51.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.3% | 39% | 37.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% | 43.2% | 43.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.3% | 56.4% | 66.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.5% | 49% | 48.5% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (27) | Mączka (8) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% | 58.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.2% | 58% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.9% | 37% |
| Asy / Mecz | 1.3 | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 58.7% | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.3% | 32.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% | 42.1% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (37)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.1% |
| Asy / Mecz | 1.4 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |
| Obronione Break Pointy | 51.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 66.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.1% |
| 2. Serwis Wygrany | 36.6% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.8 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 39% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 43.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 56.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 49% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.9% |
| Asy / Mecz | 1.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 58.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.5% |
Statystyki by Surface
Twarda (27)
Mączka (8)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.9% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.6 |
| Obronione Break Pointy | 58.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 45.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 44.4% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 58.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 58% |
| 2. Serwis Wygrany | 37% |
| Asy / Mecz | 1.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.6 |
| Obronione Break Pointy | 45.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |