Milica Stošović Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
L
1
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
3.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Milica Stošović – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Milica Stošović Nasz algorytm AI przeanalizował 1 meczów z udziałem Milica Stošović, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (18) | Ostatnie 52 Tygodnie (18) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 54.1% | 56.3% | 56.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.4% | 56.5% | 56.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.4% | 37.1% | 37.1% |
| Asy / Mecz | 0.7 | 0.9 | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.9 | 6.1 | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 41.9% | 43.4% | 43.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.8% | 29.8% | 29.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.9% | 41.7% | 41.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 68.3% | 72% | 72% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.5% | 48.7% | 48.7% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (18) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.1% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 43.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (18)
Ostatnie 20 (18)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.1% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 43.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.1% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 43.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.7% |
| Utrzymanie Serwisu % | 72% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 54.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 53.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.4% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.9 |
| Obronione Break Pointy | 41.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.9% |
| Utrzymanie Serwisu % | 68.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 50.5% |
Statystyki by Surface
Mączka (18)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 56.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 56.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 37.1% |
| Asy / Mecz | 0.9 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.1 |
| Obronione Break Pointy | 43.4% |
| Skonwertowane Break Pointy | 29.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.7% |