Nahia Berecoechea Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#480
Ostatnia Forma
L
L
L
L
L
17
Przeanalizowane Mecze
64.7%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
13 66 |
2 |
9.7/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
7.2/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
266 624 |
O20.5 |
5.1/10 | |
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
636 167 |
O19.5 |
8.4/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
24 66 |
U20.5 |
4/10 | |
09:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
4.5/10 | |
08:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 22 |
U20.5 |
5.8/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
11:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
634 166 |
2 |
2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 42 |
1 |
3.8/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
U20.5 |
4.1/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
U20.5 |
4.2/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 31 |
1 |
2.6/10 | |
09:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 22 |
1 |
5.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
24 66 |
2 |
1.6/10 | |
10:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
3.2/10 | |
11:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
8.5/10 | |
13:00 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
24 66 |
U19.5 |
3.4/10 |
O Nahia Berecoechea – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nahia Berecoechea Nasz algorytm AI przeanalizował 17 meczów z udziałem Nahia Berecoechea, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 64.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (37) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.8% | 60.2% | 60.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.6% | 52% | 52.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.8% | 40.9% | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.5 | 0.6 | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.9 | 5.3 | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% | 26.1% | 31% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% | 40.7% | 50% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.3% | 48.4% | 49.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 725.6% | 257.8% | 337.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 93.6% | 80.6% | 78.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (22) | Mączka (12) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.8% | 60% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.6% | 51.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.8% | 43.1% |
| Asy / Mecz | 0.5 | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 | 6 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% | 34.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% | 57.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.1% | 50.9% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (37)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 52.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.2% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 31% |
| Skonwertowane Break Pointy | 50% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 49.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 337.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 78.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 52% |
| 2. Serwis Wygrany | 40.9% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.3 |
| Obronione Break Pointy | 26.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 40.7% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 257.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 80.6% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.8% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6.9 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 48.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 725.6% |
| Łączne Wygrane Punkty | 93.6% |
Statystyki by Surface
Twarda (22)
Mączka (12)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.8% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.8% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.6 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 25% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 60% |
| 1. Serwis Wygrany | 51.9% |
| 2. Serwis Wygrany | 43.1% |
| Asy / Mecz | 0.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 6 |
| Obronione Break Pointy | 34.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 57.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 50.9% |