Nauhany Vitoria Leme Da Silva Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#657
Ostatnia Forma
W
W
W
L
L
5
Przeanalizowane Mecze
80%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:20 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 44 |
U22.5 |
3.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:15 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
364 646 |
2 |
7.5/10 | |
12:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
165 637 |
O20.5 |
6.1/10 | |
14:30 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
626 262 |
1 |
8/10 | |
09:00 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 33 |
1 |
6.6/10 |
O Nauhany Vitoria Leme Da Silva – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nauhany Vitoria Leme Da Silva Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Nauhany Vitoria Leme Da Silva, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 80%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (15) | Ostatnie 52 Tygodnie (15) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% | 59.5% | 59.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.7% | 60.6% | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 40% | 41.1% | 41.1% |
| Asy / Mecz | 2.2 | 2.3 | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 | 4.5 | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 63.8% | 60% | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% | 35.3% | 35.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% | 41% | 41% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.1% | 62.8% | 62.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 45.7% | 47.1% | 47.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (4) | Mączka (6) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 63.9% | 51.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.6% | 58.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.5% | 35.3% |
| Asy / Mecz | 3 | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 65.1% | 51.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.2% | 32% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.7% | 39.7% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (15)
Ostatnie 20 (15)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.1% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 60.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 41.1% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.5 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 35.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41% |
| Utrzymanie Serwisu % | 62.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 47.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 62.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 57.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 40% |
| Asy / Mecz | 2.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 63.8% |
| Skonwertowane Break Pointy | 34% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 64.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 45.7% |
Statystyki by Surface
Twarda (4)
Mączka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 63.9% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.5% |
| Asy / Mecz | 3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.8 |
| Obronione Break Pointy | 65.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 37.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 41.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 51.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 58.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 35.3% |
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 51.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 32% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.7% |