Nicolas Esteban Rico Arias Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1491
Ostatnia Forma
W
L
L
L
4
Przeanalizowane Mecze
100%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 32 |
1 |
3.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:30 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
32 66 |
2 |
3.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
2 |
23 66 |
2 |
10/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 23 |
1 |
1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Nicolas Esteban Rico Arias – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nicolas Esteban Rico Arias Nasz algorytm AI przeanalizował 4 meczów z udziałem Nicolas Esteban Rico Arias, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 100%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (10) | Ostatnie 52 Tygodnie (10) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 50.3% | 50.3% | 50.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.8% | 55.8% | 55.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.3% | 38.3% | 38.3% |
| Asy / Mecz | 0.6 | 0.6 | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 | 5.2 | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% | 50% | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% | 15.4% | 15.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.2% | 28.2% | 28.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.1% | 92.1% | 92.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.8% | 48.8% | 48.8% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (4) | Mączka (6) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 49.6% | 52.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.7% | 56% |
| 2. Serwis Wygrany | 38% | 39.1% |
| Asy / Mecz | 0.8 | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7 | 4 |
| Obronione Break Pointy | 60% | 16.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.8% | 14.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 24.1% | 32.8% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (10)
Ostatnie 20 (10)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 50.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.3% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 50.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.3% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.8% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 50.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.8% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.3% |
| Asy / Mecz | 0.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5.2 |
| Obronione Break Pointy | 50% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.4% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 28.2% |
| Utrzymanie Serwisu % | 92.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 48.8% |
Statystyki by Surface
Twarda (4)
Mączka (6)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 49.6% |
| 1. Serwis Wygrany | 55.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 38% |
| Asy / Mecz | 0.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 7 |
| Obronione Break Pointy | 60% |
| Skonwertowane Break Pointy | 15.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 24.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 52.1% |
| 1. Serwis Wygrany | 56% |
| 2. Serwis Wygrany | 39.1% |
| Asy / Mecz | 0.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 16.7% |
| Skonwertowane Break Pointy | 14.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32.8% |