Nicolas Moreno de Alboran Prognozy, Statystyki i Forma
Ostatnia Forma
Typy Tenisowe
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
21:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
634 366 |
O18.5 |
6.4/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
19:35 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
44 66 |
2 |
3.9/10 | |
17:20 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
76 53 |
1 |
2.8/10 | |
16:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
366 634 |
O20.5 |
4.6/10 | |
14:45 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
66 43 |
U23.5 |
5.9/10 | |
17:20 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
561 726 |
2 |
3.9/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:10 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
66 34 |
1 |
2.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
17:40 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
2 |
43 66 |
2 |
8.6/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
22:20 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
1 |
646 464 |
O19.5 |
10/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
03:50 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
7626 6362 |
O22.5 |
8.7/10 |
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
05:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
646 462 |
1 |
8.2/10 |
O Nicolas Moreno de Alboran – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nicolas Moreno de Alboran to 28-letni profesjonalny tenisista, grający ręką praworęczny, obecnie na 544. miejscu w rankingu światowym. Nasz algorytm AI przeanalizował 11 meczów z udziałem Nicolas Moreno de Alboran, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 72.7%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (17) | Ostatnie 52 Tygodnie (17) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% | 69.5% | 69.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 72.2% | 71.5% | 71.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.6% | 52.7% | 52.7% |
| Asy / Mecz | 2.7 | 3.5 | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 2.1 | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 70.5% | 70.9% | 70.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.9% | 16.2% | 16.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.4% | 37.3% | 37.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.3% | 65.7% | 65.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.1% | 51% | 51% |
| Statystyka | Twarda (6) | Mączka (10) | Trawa (1) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% | 70.2% | 76.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 73% | 70.7% | 69% |
| 2. Serwis Wygrany | 55% | 52% | 33.3% |
| Asy / Mecz | 5.2 | 2.8 | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 | 2.2 | 2 |
| Obronione Break Pointy | 68% | 73.6% | 0% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.6% | 20.8% | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32.3% | 39.5% | 45.2% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 70.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 69.5% |
| 1. Serwis Wygrany | 71.5% |
| 2. Serwis Wygrany | 52.7% |
| Asy / Mecz | 3.5 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.1 |
| Obronione Break Pointy | 70.9% |
| Skonwertowane Break Pointy | 16.2% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.3% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.7% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 72.2% |
| 2. Serwis Wygrany | 51.6% |
| Asy / Mecz | 2.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 70.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 17.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 37.4% |
| Utrzymanie Serwisu % | 65.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 51.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 67.7% |
| 1. Serwis Wygrany | 73% |
| 2. Serwis Wygrany | 55% |
| Asy / Mecz | 5.2 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 68% |
| Skonwertowane Break Pointy | 11.6% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 32.3% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 70.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 70.7% |
| 2. Serwis Wygrany | 52% |
| Asy / Mecz | 2.8 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.2 |
| Obronione Break Pointy | 73.6% |
| Skonwertowane Break Pointy | 20.8% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 39.5% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 76.3% |
| 1. Serwis Wygrany | 69% |
| 2. Serwis Wygrany | 33.3% |
| Asy / Mecz | 1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2 |
| Obronione Break Pointy | 0% |
| Skonwertowane Break Pointy | 0% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 45.2% |