Nik Miković Prognozy, Statystyki i Forma
Wiek21
Ostatnia Forma
W
L
L
L
L
5
Przeanalizowane Mecze
40%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
06:11 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
67 25 |
1 |
1.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 1
1
|
|
|
1 |
566 723 |
O19.5 |
7.1/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
10:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
634 366 |
O19.5 |
7.4/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
09:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
1 |
66 43 |
1 |
5.6/10 | |
10:30 Zakończony |
| 2
1
|
|
|
2 |
562 736 |
2 |
5.5/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Nik Miković – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Nik Miković to 21-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 5 meczów z udziałem Nik Miković, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 40%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (20) | Ostatnie 52 Tygodnie (22) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% | 59.4% | 59.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.6% | 61.4% | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.2% | 45.3% | 45.3% |
| Asy / Mecz | 1.1 | 1.3 | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 | 4 | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 20% | 51.1% | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.3% | 31.1% | 31.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% | 40.6% | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 525.4% | 153.3% | 178.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84.2% | 67.7% | 67.7% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Mączka (22) |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.3% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (22)
Ostatnie 20 (20)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.3% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 178.1% |
| Łączne Wygrane Punkty | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.3% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |
| Utrzymanie Serwisu % | 153.3% |
| Łączne Wygrane Punkty | 67.7% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 59.6% |
| 2. Serwis Wygrany | 54.2% |
| Asy / Mecz | 1.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.2 |
| Obronione Break Pointy | 20% |
| Skonwertowane Break Pointy | 27.3% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.5% |
| Utrzymanie Serwisu % | 525.4% |
| Łączne Wygrane Punkty | 84.2% |
Statystyki by Surface
Mączka (22)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 59.4% |
| 1. Serwis Wygrany | 61.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 45.3% |
| Asy / Mecz | 1.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 4.3 |
| Obronione Break Pointy | 51.1% |
| Skonwertowane Break Pointy | 31.1% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 40.6% |