Pepijn Bastiaansen Prognozy, Statystyki i Forma
Ranking#1094
Wiek20
Ostatnia Forma
L
L
L
3
Przeanalizowane Mecze
33.3%
Skuteczność Prognoz
Typy Tenisowe
Napędzane przez 
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
13:10 Zakończony |
| 0
2
|
|
|
1 |
636 363 |
1 |
2.2/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15:00 Zakończony |
| 2
0
|
|
|
2 |
463 646 |
O19.5 |
5.3/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
| Data | Mecz | Wynik | 1 | 2 | TYP | PRZEW. WYNIK | BEST TIP | ZAUF. | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16:00 Zakończony |
| 1
2
|
|
|
1 |
66 24 |
1 |
4.7/10 |
Godz.
Mecz
Best Tip
Zauf.
O Pepijn Bastiaansen – Prognozy i Statystyki Tenisowe
Pepijn Bastiaansen to 20-letni profesjonalny tenisista. Nasz algorytm AI przeanalizował 3 meczów z udziałem Pepijn Bastiaansen, osiągając dokładność prognoz na poziomie ponad 33.3%. Ta strona oferuje prognozy generowane przez AI na nadchodzące mecze — w tym Zwycięzcę Meczu i Wynik — a także szczegółowe statystyki serwisu, returnu i konwersji break pointów.
Chociaż aktywne prognozy są dostępne wyłącznie dla subskrybentów, gwarantujemy pełną przejrzystość: wszystkie wyniki zakończonych meczów pozostają widoczne, abyś mógł zweryfikować naszą historię w dowolnym momencie.
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
| Statystyka | Ostatnie 10 (10) | Ostatnie 20 (17) | Ostatnie 52 Tygodnie (17) |
|---|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% | 66.2% | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.4% | 73.4% | 73.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.5% | 38.5% | 38.5% |
| Asy / Mecz | 2.3 | 2.1 | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 | 3.9 | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% | 54.5% | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% | 30.9% | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% | 42.1% | 42.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.2% | 90.8% | 90.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.1% | 52.1% | 52.1% |
Statystyki by Surface
| Statystyka | Twarda (8) | Mączka (9) |
|---|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% | - |
| 1. Serwis Wygrany | 73.4% | - |
| 2. Serwis Wygrany | 38.5% | - |
| Asy / Mecz | 2.6 | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 | 5 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% | - |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% | - |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% | - |
Statystyki Serwisu & Statystyki Returnu
Ostatnie 52 Tygodnie (17)
Ostatnie 20 (17)
Ostatnie 10 (10)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.5% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 90.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.5% |
| Asy / Mecz | 2.1 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 3.9 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 90.8% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.5% |
| Asy / Mecz | 2.3 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.9 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |
| Utrzymanie Serwisu % | 79.2% |
| Łączne Wygrane Punkty | 52.1% |
Statystyki by Surface
Twarda (8)
Mączka (9)
| Stat | Value |
|---|---|
| 1. Serwis % | 66.2% |
| 1. Serwis Wygrany | 73.4% |
| 2. Serwis Wygrany | 38.5% |
| Asy / Mecz | 2.6 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 2.6 |
| Obronione Break Pointy | 54.5% |
| Skonwertowane Break Pointy | 30.9% |
| Wygrane Punkty Returnowe | 42.1% |
| Stat | Value |
|---|---|
| Asy / Mecz | 1.7 |
| Podwójne Błędy / Mecz | 5 |